Děkujeme za podporu protestu a podpis výzvy #SpoluProKlima!

Záchrana naší budoucnosti je přímo závislá na řešení změn klimatu a zdravá budoucnost nás všech závisí na krocích, které uděláme teď. Každý z nás může udělat alespoň něco, stačí začít. Uděláš ještě jeden krok pro klima?

Co dělat dál?

 • Staň se dobrovolníkem!

  Staň se dobrovolníkem!

  Greenpeace je organizace, jejíž práce by byla nemyslitelná bez práce dobrovolnic a dobrovolníků. Budeš mít příležitost setkat se se zajímavými lidmi a získáš zkušenosti s prací v neziskové organizaci. Ať už je ti šestnáct nebo šedesát, právě studuješ, pracuješ nebo jsi třeba v důchodu, vždycky můžeš něco udělat.

  PŘIDEJ SE
 • Dej vědět ostatním!

  Dej vědět ostatním!

  Není čas ztrácet čas! Potřebujeme, aby se výzva české vládě dostala k co nejvíce lidem, proto tě prosíme, sdílej výzvu mezi své přátele a známé na Facebooku nebo jiných sociálních sítích. Ukaž všem, že ti na planetě záleží a vyzvi ostatní, aby naši kampaň podpořili.

  SDÍLEJ VÝZVU
 • Znáš nejčastější mýty?

  Znáš nejčastější mýty?

  Všechny mýty o klimatu, které kolují ve veřejném prostoru, už byly několikrát vyvráceny. Protože opakování je matka moudrosti, připravili jsme přehled těch nejčastějších mýtů spolu s argumenty, které je vyvrací.

  PŘEČTI SI ČLÁNEK
 • Podpoř kampaň darem.

  Podpoř kampaň darem.

  Postav se proti zločinům páchaným na životním prostředí po celém světě. Lidé, kteří podporují ochranu přírody, jsou oporou a jistotou, že v naší práci nepolevíme a můžeme i nadále pokračovat. Víme jak na to, ale bez tebe to nedokážeme.

  PODPOŘ FINANČNĚ