Děkujeme!

Je skvělé, že se najdou lidé jako ty, kteří se chtějí zapojit i do takto nezáživných, ale o to důležitějších věcí, kterou jsou s ochranou klimatu spojeny. 

Vyřešit změnu klimatu není snadný úkol. Jde ale o problém, který umíme řešit. Vše co k tomu potřebujeme máme k dispozici – technologie i peníze. Teď nám schází především odvaha, pustit se do řešení všemi prostředky, které máme k dispozici, jasný plán a otevřená diskuze o řešeních s jejich výhodami a nevýhodami. 

O dalším vývoji vzniku a realizace samotného plánu vás budeme informovat.

Děkujeme, že dáváš hlas ochraně klimatu, planetě Zemi, naší budoucnosti. 

Jak se dále můžete zapojit do ochrany klimatu a přírody?

 • Staň se dobrovolníkem Greenpeace

  Staň se dobrovolníkem Greenpeace

  Greenpeace je organizace, jejíž práce by byla nemyslitelná bez pomoci dobrovolnic a dobrovolníků. Ať je ti šestnáct nebo šedesát, studuješ, pracuješ nebo jsi v důchodu, vždy se můžeš zapojit bez ohledu na to, ve kterém městě bydlíš.

  Chci se zapojit Chci se zapojit
 • Podpoř Greenpeace

  Podpoř Greenpeace

  Greenpeace je nezávislá organizace, nepřijímáme dary od států ani firem. Naší činnosti podporují po celé světě miliony lidí. Společně se snažíme prosadit prosadit skutečnou změnu a zachránit to, co z přírody ještě zbývá.

  Podpořit Greenpeace Podpořit Greenpeace
 • Zapoj se do kampaní

  Zapoj se do kampaní

  Ať si pod „aktivním zapojením“ představuješ cokoliv — podpis petice, výzvu politikům a firmám či nenásilné protesty — všechno jsou to velice důležité součásti cesty k lepší budoucnosti. K dosažení změny potřebujeme odvahu se postavit za správnou věc. Vydej se na tuto cestu právě dnes.

  Chci se přidat Chci se přidat