Děkujeme za podpis výzvy!

Záchrana naší budoucnosti je přímo závislá na řešení změn klimatu a zdravá budoucnost nás všech závisí na krocích, které uděláme teď. Každý z nás může udělat alespoň něco, stačí začít. Uděláš ještě jeden krok pro klima?

Jak se zapojit dál

 • Dobrovolnictví

  Dobrovolnictví

  Greenpeace je organizace, jejíž práce by byla nemyslitelná bez práce dobrovolnic a dobrovolníků. Budeš mít příležitost setkat se se zajímavými lidmi a získáš zkušenosti s prací v neziskové organizaci. Ať už je ti šestnáct nebo šedesát, právě studuješ, pracuješ nebo jsi třeba v důchodu, vždycky můžeš něco udělat.

  PŘIDEJ SE
 • Sdílení výzvy

  Sdílení výzvy

  Není čas ztrácet čas! Potřebujeme, aby se výzva české vládě dostala k co nejvíce lidem, proto tě prosíme, sdílej výzvu mezi své přátele a známé na Facebooku nebo jiných sociálních sítích. Ukaž všem, že ti na planetě záleží a vyzvi ostatní, aby naši kampaň podpořili.

  SDÍLEJ VÝZVU
 • Mýty o klimatu

  Mýty o klimatu

  Všechny mýty o klimatu, které kolují ve veřejném prostoru, už byly několikrát vyvráceny. Protože opakování je matka moudrosti, připravili jsme přehled těch nejčastějších mýtů spolu s argumenty, které je vyvrací.

  PŘEČTI SI ČLÁNEK
 • Finanční podpora

  Finanční podpora

  Postav se proti zločinům páchaným na životním prostředí po celém světě. Lidé, kteří podporují ochranu přírody, jsou oporou a jistotou, že v naší práci nepolevíme a můžeme i nadále pokračovat. Víme jak na to, ale bez tebe to nedokážeme.

  PODPOŘ FINANČNĚ
 • Klimatická EKOvýzva

  Klimatická EKOvýzva

  Jestli to s ochranou klimatu myslíš vážně, zkus na 30 dní žít jinak. Vyber si svou EKOvýzvu a do 31. srpna ji drž s námi. Přidej se k lidem, kterým přestává být ochrana klimatu lhostejná a začni u sebe!

  VYBER SI VÝZVU