HOTOVO!

Děkujeme za aktualizaci údajů

Je svělé, že zůstaneme v kontaktu. Je to pro nás důležité, protože stojíme před jednou z největších výzvev současnosti. Řešení změn klimatu a zdravá budoucnost nás všech závisí na krocích, které uděláme teď. Pokud můžete, podpořte SPOLU PRO KLIMA.

 • Cílová částka 0  
 • Vybráno z cíle 0  
 • Počet dárců 0
0 %

Na co tvůj dar použijeme?

 • Dopady změny klimatu

  Dopady změny klimatu

  Cítíme je na vlastní kůži tady a teď. Častější sucha a vlny veder spojené s neúrodou a kůrovcovou kalamitou střídají přívalové deště a ničivé záplavy. Oceány se oteplují a okyselují, umírají korály, zvedá se hladina moří. Neúroda, vynucená migrace milionů lidí za lepšími životními podmínkami, častější extrémy počasí a kolaps některých ekosystémů se stává děsivou realitou. Stále ale máme šanci to změnit.

  Daruj i ty Daruj i ty
 • Hnutí a občanská společnost

  Hnutí a občanská společnost

  Podporou projektu se přidáte k milionům obyčejných lidí po celém světě, ale i desítkám tisíc vědců, univerzit a odpovědných firem i politiků, kteří prosazují ochranu přírody a aktivně se snaží vytvořit z naší planety lepší, spravedlivější a udržitelnější místo pro život.
  Vytvořme účinný tlak na vládu České republiky, aby přijala závazky a podnikla kroky v oblasti ochrany klimatu plynoucí z Pařížské dohody.

  Daruj i ty Daruj i ty
 • Finance a systémová změna

  Finance a systémová změna

  Česko musí rychle nahradit fosilní paliva a investovat do moderní energetické i dopravní infrastruktury, zvýšit energetickou účinnost a hlavně nedovolit firmám beztrestně znečišťovat naší planetu, nebo se vyhýbat placení daní přesunem sídel do daňových rájů. To společně s rozšířením emisních povolenek, ale i zavedením uhlíkové daně a uhlíkových cel může pomoci snižovat globální emise a zároveň chránit a vytvářet nová zelená pracovní místa v Česku.

  Daruj i ty Daruj i ty
 • Česká příroda a krajina

  Česká příroda a krajina

  Změnu klimatu můžeme pozorovat všude kolem nás. Úbytek vody v krajině, drastická sucha střídající přívalové deště, kůrovcová kalamita, neúroda. Změna zemědělského a lesního hospodářství, vytváření odolnějších a zelenějších měst, podpora zadržování vody v krajině a biologické rozmanitosti jsou podmínkami pro to, aby naše země jako celek byla dostatečně odolná vůči dopadům změn klimatu.

  Daruj i ty Daruj i ty
 • Budoucí generace

  Budoucí generace

  Vědci i experti varují, že máme jen pár let na to, abychom odvrátili katastrofu a udrželi hranici oteplení pod 1,5 °C. Je na nás začít jednat a předat svět našim dětem i budoucím generacím v podobě, která jim umožní tady důstojně žít.

  Daruj i ty Daruj i ty

Tohle je realita...

Vzkazy od dárců

Darovací formulář

Jak chcete darovat?

Vyberte částku

Jak vás můžeme kontaktovat?

Jméno *
Příjmení *
E-mail *
Telefon *

Vyberte platební metodu

Musíte potvrdit, že nejste robot.

Kliknutím na tlačítko „Darovat 196 Kč“ souhlasíte s provozními podmínkami. Váš dar je osvobozen od daně.